🐻 Опис товару
Обійми тепла від 🧸 ведмедика лежачого — улюбленця малечі та чудового друга для сну! Його велике пухнасте тільце, приємна на дотик шерсть та милі оченята закохають у себе з першого погляду! Цей мега-м'який ведмедик обійме вас лапками і подарує затишок у кожній кімнаті ✨
Ідеальний подарунок на 🎁 день народження чи просто так — від серця до серця 💖
💫 Характеристики:
Розмір: 24x37x95 см
Матеріал: плюш
Вік: 1+
Колір: кремовий
Бренд: Копиця
🌟 Переваги:
🎀 Дуже м'який і приємний на дотик
🛏️ Підходить як подушка або іграшка
🧸 Великий розмір — для обіймів та сну
🎁 Ідеальний подарунок для дітей і дорослих
✨ Гарно виглядає в дитячій кімнаті
🧼 Гіпоалергенний наповнювач
📦 Комплектація:
М’яка іграшка ведмедик лежачий в індивідуальному пакуванні
Подаруйте тепло разом з Masher 💛 Тут іграшки стають друзями на все життя!
Доставка та оплата:
- Ви залишаєте заявку на сайті або телефоном (063) 150-29-25
- Ми зв'язуємося з вами для підтвердження замовлення
- Відправляємо ваше замовлення Наложеним платежем (оплата під час отримання)
- Ви отримуєте товар на відділенні Нової Пошти і оплачуєте після огляду
- Доставка по всій Україні. Є самовивіз (м. Одеса, Ж/М Райдужний, 18)
Гарантія повернення та обміну впродовж 14 днів!

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Копиця |
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Молочный |
| Высота | 24 см |
| Ширина | 37 см |
| Длина | 95 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 205 ₴


